Re: Re: Re: POKOJ!!!

b.zuzca | 04.04.2013

KLID!!! Mastnotu vlasů odstraníš obyčejným šampónem. Stačí si koupit šampón na denní používání. Vlasy se mastí každému, i mně se hrozně mastí ofina. S nadváhou si poradíš sportem a akné časem zmizne. Za akné se nestyď!! Ostatním holkám se také objeví, až přijdou do puberty.Na kluky se vykašli, jsou to paka. Ještě před pár týdny jsem měla dojem, že cítím to stejné, taky jsem měla tu možnost s ním chodit, ale asi po měsíci si začal všímat jiných holek a já pro něj byla vzduch. Pak jsem zkistila, že se mnou chodil z donucení. Teprve před pár dny jsem na něj dokázala "zapomenout" a uvědomila jsem si, že jsem se kvůli tomu trápila úplně zbytečně. Stejně si myslím, že je ve 13 letech brzo na to, aby jsi milovala nějakého kluka. Jestli se takto trápíš, zavolej na linku bezpečí, která je 24h on-line a zdarma. Jinak kdyby jsi měla jakýkoliv problém, napiš mi na LP do zpráv a já ti pomůžu jak jen bude v mých silách. Přeji hodně štěstí a uvidíš, že se to nějak vystříbří, dej tomu volný průběh, v životě potkáš toho pravého, který tě bude mít rád takovou, jaká jsi. S láskou b.zuzca ♥♥

Přidat nový příspěvek